INTENSYWNA SZKOŁA MAKIJAŻU

Nasza szkoła makijażu została założona już w roku 2001. Od tamtej pory w naszej ofercie znajdziesz szereg kursów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów. Są one przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które posiadają już jakąś wiedzę w tym temacie.

Gwarantujemy Ci, że z naszego kursu wyniesiesz ogrom wiedzy i umiejętności. Poznasz wiele technik makijażowych oraz sposobów na pracę w trudnych warunkach, a także z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Poza tym dowiesz się, jak przeprowadzać rozmowę z klientami oraz jak możesz zbudować markę osobistą w mediach społecznościowych.

Dzięki naszej szkole będziesz mógł pracować:

• we własnej działalności gospodarczej,
  • w produkcji filmów, programów telewizyjnych, a także podczas pokazów mody,
  • dla firm kosmetycznych i tych, które zajmują się projektowaniem wystroju wnętrz, z klientami indywidualnymi.

Naszą szkołę wyróżnia ugruntowana pozycja i kadra składająca się z wykwalifikowanych specjalistów. Jako nasz absolwent otrzymasz własne portfolio, świadectwo ukończenia kierunku oraz dyplom zawodowy. Dzięki tym dokumentom Twój start w branży będzie łatwiejszy i mniej stresujący. Zdobędziesz również uprawnienia do wykonywania zawodu. Jeśli marzysz o pracy jako wizażysta lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę i otworzyć się na nowe metody, odezwij się do nas!

Zobacz prace studentów
Zobacz kadrę

Zapisz się na nasze kursy